СПИСОК ЛІКАРІВ КЗ "Дубенська ЦРЛ"

№ п/п Прізвище Ім'я По-батькові Посада
1. Табачук Віталій Петрович головний лікар
2. Степановський  Володимир Володимирович  В.О. заступника головного лікаря
3. Бабич Олена Олександрівна лікар-ендоскопіст
4. Галій Наталія Миколаївна лікар з ультразвукової діагностики
5. Пекарська Оксана Володимирівна лікар-фтизіатр
Терапевтичне відділення
6. Ковальчук Іван Олександрович завідувач
7. Сінєвич Наталія Володимирівна лікар-терапевт
Кардіологічне відділення
8. Борова Аліна Стахівна завідувач
9. Цимбалюк Леонід Петрович лікар-кардіолог
Травматологічне відділення
10. Павлів Мирон Йосипович завідувач
11. Нечипорук Микола Олександрович лікар-ортопед-травматолог
12. Шамік Борис Степанович лікар-ортопед-травматолог
Хірургічне відділення
13. Крохмаль Володимир Володимирович завідувач
14. Саюк Володимир Мефодійович лікар-хірург
15. Федорчук Віктор Петрович лікар-хірург
16 Порицький Віктор Миколайович лікар-хірург
17. Колбасюк Володимир Степанович лікар-хірург
18. Майданюк Володимир Михайлович лікар-хірург
19. Стрикель Олексій Аполлінарійович лікар-хірург дитячий
Неврологічне відділення
20. Мишляєв Юрій Мар’янович завідувач
21. Міхневич Микола Олександрович лікар-невропатолог
22. Кирилюк Вікторія Михайлівна лікар-невропатолог
Урологічне відділення
23. Степановський Володимир Володимирович завідувач
24. Ящук Віталій Михайлович лікар-уролог
Інфекційне відділення
25. Крижанівська Наталія Богданівна завідувач
26. Сластьов Сергій Федорович лікар-інфекціоніст
27. Радей Ольга Анатоліївна лікар-інфекціоніст дитячий
Отоларингологічне відділення
28. Хорупанський Євгеній Онисифорович завідувач
29.  Шамайло Катерина Василівна лікар-отоларинголог
Офтальмологічне відділення
30. Венгрин Анатолій Олексійович завідувач
Шкірновенерологічне відділення
31. Бєлова Галина Олександрівна завідувач
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
32. Кухарук Микола Миколайович завідувач
33. Палій Микола Олексійович лікар-анестезіолог
34. Галій Віталій Олександрович лікар-анестезіолог
35. Клименко Юрій Іванович лікар-анестезіолог
36. Коцюба Богдан Теодозійович лікар-анестезіолог
37. Степановський Богдан Іванович лікар-анестезіолог
38. Тимощук Ігор Олександрович лікар-анестезіолог
39. Глущук Валентина Василівна лікар-лаборант
Приймальне відділення
40. Рудакевич Тетяна Аналівна завідувач
41. Кивгило Галина Олександрівна лікар приймального відділення
42. Нечипорук Олена Олександрівна лікар приймального відділення
43. Комарницький Ярослав Михайлович лікар приймального відділення
Патологоанатомічне відділення
44. Антонюк Ростислав Володимирович лікар-патологоанатом
Клініко-діагностична лабораторія
45. Ульянова Тетяна Миколаївна завідувач
46. Мазурок Галина Олексіївна лікар-лаборант
Рентгенологічне відділення
47. Кивгило Павло Петрович завідувач
48. Харчишин Володимир Дмитрович лікар-рентгенолог
Відділення заготівлі і переливання крові
49. Хоміцька Тетяна  Василівна лікар-стажист з трансфузіології
Фізіотерапевтичне відділення
50. Юзвяк Тетяна Петрівна завідувач
51. Гордійчук Любов Олександрівна лікар з лікувальної фізкультури
Травматологічний пункт
52. Вознюк Олег Григорович лікар-ортопед-травматолог
53. Сінєвич Руслан Володимирович лікар-ортопед-травматолог
54. Муха Сергій Юрійович лікар-ортопед-травматолог
Дитяче відділення
55. Безкоровайна Ірина Степанівна завідувач
56. Андрощук Вікторія Миколаївна лікар-педіатр
57. Коник Ірина Степанівна лікар-педіатр
58. Стрикель Наталія Олексіївна лікар-стажист з педіатрії
59. Кравець Марія Василівна лікар-педіатр
Терапевтичне відділення №2
60. Кириленко Таїсія Іванівна лікар-терапевт
Терапевтичне відділення №3
61 Нечипорук Анна     Вікторівна   лікар-терапевт 
Терапевтичне відділення №4
62   Русак           Ганна     

 Миколаївна   

лікар-терапевт